Mr. Brooks – idealny człowiek, idealny zabójca

Bardzo lubię Kevina Costnera jako aktora a po „Mr. Brooks” stawiam go wysoko. W sumie nie zagrał inaczej niż zawsze, ale stworzył tak świetnie działający duet z innym dobrym aktorem (Williamem Hurtem), że aż zwala z nóg.

Jeśli wydawało się, że nie można już bardziej poznać zabójce w filmie, to musicie zobaczyć „Mr. Brooksa„. Można bowiem pokazać zabójcę na tak wiele sposobów jakie wam się nie śniły. I sporo jeszcze tego zostało do odkrycia dla twórców fimowych.

Pan Brooks ma takie życie w zachwycie. Jest właścicielem dobrze prosperującej firmy, ma kochającą żonę i córkę na studiach. Ma też Marshalla, pana alterego, który współdzieli z nim zamiłowanie do zabijania.

Czytaj dalej „Mr. Brooks – idealny człowiek, idealny zabójca”

Top Ten Serialowy

To jest mój Top Ten, co nie przeszkadza byście wpisywali swoje w komentarzach poniżej. Nie ukrywam, że znajdują się tu same seriale amerykańskie.

Niestety, nie ma co ukrywać, że to co od dekady dzieje się w amerykańskich stacjach telewizyjnych niejednokrotnie przewyższa kinowe dzieła. Polskie seriale sobie daruję, bo wypadałoby by wpisać tylko dwa (kto zgadnie ich tytuły? dla ułatwienia dodam, że wyreżyserował je jeden człowiek). W sumie dla łatwości: niech to będzie po prostu TOP TEN seriali amerykańskich. Niekwestionowanym liderem w kategorii długości emisji jest Moda na Sukces, więc ja, wybaczcie, trochę inaczej, po swojemu do tego podejdę. Więc:

dlatego omińmy oczywistą klasykę. Zaczynamy!

Czytaj dalej „Top Ten Serialowy”