Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach [trailer HD]

Penelope Cruz, Johnny Deep i Ian McShane - czyli obsada filmu Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach (Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides) Jack Sparrow (Johnny Deep) po raz kolejny.  Czy wy też nie możecie się doczekać?

Co za towarzystwo! Po raz kolejny Johnny Deep, znów Geoffrey Rush i… po raz pierwszy w serii Penelope Cruz. Tym razem bez Orlandoo Blooma i Keiry Knightley. Premiera: maj 2011 roku. Dla miłośników kina 3D dobra wiadomość: to będzie pierwszy z filmów serii o Piratach z Karaibów wyświetlany w kinach w tym formacie.

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach [trailer HD]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KR_9A-cUEJc&hd=1[/youtube]

Tym razem Jack Sparrow będzie szukał Fontanny Młodości i na jego drodze stanie dawna miłość – Angelica (w tej roli Penelope Cruz).

Piraci z Karaibów to jeden z najlepszych filmów przygodowych kina. I nie ma co się bać tego pisać – tak jest i już. No i zamiast przynudnawego Orlando Blooma (który w sumie sprawdził się tylko w roli Legolasa) dostajemy gorącokrwistą Penelope Cruz.  Tylko się cieszyć. Trzepanie kasy i dalszej popularności na fenomenie Piratów to żaden grzech. Jeśli czwarta część będzie kiepska nic już nie przyciągnie widzów do kina – każda filmowa seria kończy się na najgorszej ostatniej części (zazwyczaj…) . Ale w sumie nic nie zapowiada klęski. Szykuje się kolejny świetny film.

Trailer Na nieznanych wodach tylko kusi i wzbudza niecierpliwość. Spokojnie, za kilka miesięcy zobaczymy się w kinach z panem Jackiem Sparrowem. Chyba nikt z was nie będzie miał zamiar obejrzeć tego na komputerze… i trudno, że w Słupsku nie będzie wciąż multikina.

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach to obowiązkowy seans na dużym ekranie. Temu chyba nikt nie zaprzeczy.

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach. W kinach w maju 2011.

PS. A już niedługo zapowiedź filmu, którego do maja 2011 nie mogę się doczekać jeszcze bardziej niż Piratów. Totalna niespodzianka – ten film może okazać się absolutnym hitem. Napiszę tylko jedno słowo: Hanna. Na dniach na moim blogu czytajcie więcej.

3 odpowiedzi na “Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach [trailer HD]”

  1. Ale tu dużo do poczytania ostatnio! Przypływ weny? Czy pojawiły się ciekawe filmy, o których warto pisać? 🙂
    Czytam, czytam dalej!!!! 🙂

  2. Trochę mnie już wkurzała sytuacja, że ostatnio do oglądania nadają się tylko seriale. Trochę poszukałam i znalazłam parę ciekawie zapowiadających się filmów, które obejrzę w niedługim czasie. W poszukiwaniach dotarłam do najbardziej gorących premier 2011 :). To też inspiruje do pisania.

  3. Olimpio!ładne imię pozdrawiam,ale ten papierosek w ręku do zdjęcia to raczej nie pasuje,prawda?:)

Możliwość komentowania została wyłączona.